TW-04-04-STL-D-345-SM-A-P-TR
Samtec Inc.
型号:
TW-04-04-STL-D-345-SM-A-P-TR
Color Black
Length - Post (Mating) 0.142" (3.607mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.487" (12.370mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, TW
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.345" (8.763mm)