TW-04-06-S-D-450-SM-A
Samtec Inc.
型号:
TW-04-06-S-D-450-SM-A
Color Black
Length - Post (Mating) 0.155" (3.937mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.605" (15.367mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, TW
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.450" (11.430mm)