TW-04-09-F-D-250-SM-A
Samtec Inc.
型号:
TW-04-09-F-D-250-SM-A
Color Black
Length - Post (Mating) 0.138" (3.505mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.388" (9.855mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, TW
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.250" (6.350mm)