TW-07-03-S-D-374-SM
Samtec Inc.
型号:
TW-07-03-S-D-374-SM
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Black
Length - Post (Mating) 0.093" (2.362mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.467" (11.862mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, TW
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.374" (9.500mm)