TW-08-09-STL-D-230-SM-A-TR
Samtec Inc.
型号:
TW-08-09-STL-D-230-SM-A-TR
Color Black
Length - Post (Mating) 0.158" (4.013mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.388" (9.855mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, TW
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.230" (5.842mm)