TW-10-03-S-S-230-110
Samtec Inc.
型号:
TW-10-03-S-S-230-110
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN HDR 10POS 0.079 STACK T/H
库存 : 7
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 10
Color Black
Length - Post (Mating) 0.195" (4.950mm)
Row Spacing -
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.535" (13.589mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series TW
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.230" (5.842mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)