Samtec Inc.
型号:
TW-10-03-S-S-230-110
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 10POS 0.079 STACK T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.313
$4.313
10
$3.92065
$39.2065
100
$3.4542
$345.42
500
$2.93607
$1468.035
1000
$2.504295
$2504.295
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Black |
| Length - Post (Mating) | 0.195" (4.950mm) |
| Row Spacing | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Contact Finish Thickness - Post (Mating) | 30.0µin (0.76µm) |
| Length - Overall Pin | 0.535" (13.589mm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Series | TW |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Length - Stack Height | 0.230" (5.842mm) |
| Length - Tail | 0.110" (2.794mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TW-10-03 |