首页 / 垫,片 / TW-T300-01-20
minImg
TW-T300-01-20
3G Shielding Specialties LP
型号:
TW-T300-01-20
描述:
THERM PAD 300MMX200MM BLUE
库存 : 17
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Multi
Shape -
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Blue
Backing, Carrier Fiberglass
Material Silicone Elastomer
Outline 300.00mm x 200.00mm
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0790" (2.000mm)