TW1.8-12S5
Polytron
型号:
TW1.8-12S5
品牌:
Polytron
描述:
DC DC CONVERTER 5V 1.8W
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 12.6V
Product Status Active
Current - Output (Max) 360mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 11.4V
Package / Case 24-DIP Module, 12 Leads
Efficiency 55%
Mfr Polytron
Features -
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 500 V
Approval Agency -
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Number of Outputs 1
Series TW3 (3W)
Power (Watts) 1.8 W