Thomas Research Products
型号:
TWC-050S035SS
封装:
-
批次:
-
描述:
LED DRIVR CC AC/DC 71-142V 350MA
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -35°C ~ 60°C |
| Voltage - Input (Max) | 240VAC |
| Termination Style | - |
| Approval Agency | - |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | - |
| Current - Output (Max) | 350mA |
| Ratings | IP66 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 100VAC |
| Series | TWC-50W |
| Power (Watts) | 36 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 88% |
| Voltage - Output | 71 ~ 142V |
| Mfr | Thomas Research Products |
| Features | OCP, OVP, SCP |
| Dimming | - |
| Package | Bulk |