TWC-050S105SS
Thomas Research Products
型号:
TWC-050S105SS
描述:
LED DRIVER CC AC/DC 24-48V 1.05A
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -35°C ~ 60°C
Voltage - Input (Max) 240VAC
Termination Style -
Approval Agency -
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension -
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 1.05A
Ratings -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 100VAC
Series TWC-50W
Power (Watts) 50 W
Type Constant Current
Efficiency 88%
Voltage - Output 24 ~ 48V