KYOCERA AVX
型号:
TWCA276K060CCYZ0000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT 27UF 10% 60V AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$43.852
$43.852
20
$41.414775
$828.2955
40
$36.542462
$1461.69848
80
$33.497361
$2679.78888
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Manufacturer Size Code | A |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 60 V |
| Size / Dimension | 0.188" Dia x 0.453" L (4.78mm x 11.51mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 500 Hrs @ 200°C |
| Ratings | COTS |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 5.01Ohm |
| Series | TWC-Y |
| Type | Hermetically Sealed |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 27 µF |
| Features | High Reliability |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |