TX24-30R-12ST-H1E
JAE Electronics
型号:
TX24-30R-12ST-H1E
描述:
CONN RCPT 30POS VERT GOLD
库存 : 186
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Contact Finish Thickness 4.00µin (0.100µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.642" (16.30mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Series TX24
Connector Type Receptacle, Outer Shroud Contacts
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr JAE Electronics
Features Board Lock
Package Tray
Mated Stacking Heights 18mm, 20mm, 24mm