JAE Electronics
型号:
TX24-40R-6ST-N1E
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 40POS VERT GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.577
$1.577
10
$1.3756
$13.756
25
$1.31708
$32.927
40
$1.287725
$51.509
80
$1.229062
$98.32496
230
$1.11208
$255.7784
864
$0.995002
$859.681728
1728
$0.848673
$1466.506944
2592
$0.819413
$2123.918496
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | 4.00µin (0.100µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.406" (10.30mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | TX24 |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | JAE Electronics |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 12mm, 14mm, 18mm |
| Base Product Number | TX24-40R |