TX25-80P-LT-N1E
JAE Electronics
型号:
TX25-80P-LT-N1E
描述:
CONN PLUG 80POS R/A GOLD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 80
Contact Finish Thickness 4.00µin (0.100µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.354" (9.00mm)
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Product Status Active
Series TX25
Connector Type Plug, Center Strip Contacts
Pitch 0.050" (1.27mm)