Panasonic Electric Works
型号:
TX2SA-12V-TH
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.997
$4.997
10
$4.68635
$46.8635
25
$4.16556
$104.139
50
$3.95732
$197.866
100
$3.748985
$374.8985
250
$3.332448
$833.112
500
$3.12417
$1562.085
1000
$2.915892
$2915.892
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 220VDC - Max |
| Termination Style | Gull Wing |
| Contact Rating (Current) | 2 A |
| Coil Current | 11.7 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Coil Resistance | 1.03 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | TX-TH |
| Operate Time | 4 ms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Contact Material | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 4 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | TX2SA |