TX2SA-L-24V-Y
Panasonic Electric Works
型号:
TX2SA-L-24V-Y
描述:
RF/Wireless
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 220VDC - Max
Termination Style Gull Wing
Contact Rating (Current) 2 A
Coil Current 4.2 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 5.76 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form DPDT (2 Form C)
Seal Rating Sealed - Fully
Relay Type Telecom
Coil Insulation -
Series TX
Operate Time 4 ms
Mfr Panasonic Electric Works
Coil Voltage 24VDC
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Must Operate Voltage 18 VDC