TX2SA-L2-24V-1
Panasonic Electric Works
型号:
TX2SA-L2-24V-1
描述:
RELAY TELECOM DPDT 1A 24VDC
库存 : 110
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 220VAC, 220VDC - Max
Termination Style Gull Wing
Contact Rating (Current) 1 A
Coil Current 8.3 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 2.88 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form DPDT (2 Form C)
Seal Rating Sealed - Fully
Relay Type Telecom
Coil Insulation -
Series TX
Operate Time 4 ms
Mfr Panasonic Electric Works
Coil Voltage 24VDC
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Must Operate Voltage 18 VDC