TX2SL-1.5V
Panasonic Electric Works
型号:
TX2SL-1.5V
描述:
RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5VDC
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 220VDC - Max
Termination Style Gull Wing
Contact Rating (Current) 2 A
Coil Current 93.8 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 16 Ohms
Product Status Obsolete
Must Release Voltage 0.15 VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Seal Rating Sealed - Fully
Relay Type Telecom
Coil Insulation -
Series TX
Operate Time 4 ms
Mfr Panasonic Electric Works
Coil Voltage 1.5VDC
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Must Operate Voltage 1.13 VDC