首页 / 振荡器 / TXEAPDSANF-19.200000
minImg
TXEAPDSANF-19.200000
Taitien
型号:
TXEAPDSANF-19.200000
品牌:
Taitien
描述:
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV
库存 : 7956
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±1.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series TX
Function -
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V ~ 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr Taitien
Frequency 19.2 MHz