TXL 035-1515D
Traco Power
型号:
TXL 035-1515D
品牌:
Traco Power
描述:
AC/DC CONVERTER +/-15V 36W
库存 : 119
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Product Status Active
Efficiency 84%
Mfr Traco Power
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 375 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.90" L x 3.23" W x 1.38" H (99.1mm x 82.0mm x 35.1mm)
Number of Outputs 2
Current - Output 2 1.5 A
Series TXL 035 (35W)
Current - Output 1 2.4 A
Power (Watts) 36W