Panasonic Electric Works
型号:
TXS2SA-L2-24V
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.2345
$5.2345
10
$4.9096
$49.096
25
$4.36392
$109.098
50
$4.14599
$207.2995
100
$3.92768
$392.768
250
$3.491288
$872.822
500
$3.273092
$1636.546
1000
$3.054877
$3054.877
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 110VDC - Max |
| Termination Style | Gull Wing |
| Contact Rating (Current) | 1 A |
| Coil Current | 6.3 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Coil Resistance | 3.84 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | TX-S |
| Operate Time | 5 ms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Contact Material | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Must Operate Voltage | 19.2 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Latching, Dual Coil |
| Package | Tube |
| Base Product Number | TXS2 |