TYA30121R0M-10
Laird-Signal Integrity Products
型号:
TYA30121R0M-10
描述:
FIXED IND 1UH 2.7A 54 MOHM SMD
库存 : 48000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 2000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.2A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 54mOhm Max
Series TYA3012
Inductance 1 µH