TYA3015150M-10
Laird-Signal Integrity Products
型号:
TYA3015150M-10
描述:
FIXED IND 15UH 1.1A 610 MOHM SMD
库存 : 5986
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.45A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 610mOhm Max
Series TYA3015
Inductance 15 µH