TYS40303R3M-10
Laird-Signal Integrity Products
型号:
TYS40303R3M-10
描述:
FIXED IND 3.3UH 2.4A 40 MOHM SMD
库存 : 7936
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 40mOhm
Series TYS4030
Inductance 3.3 µH
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 38MHz