TZMB3V9-GS08
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
TZMB3V9-GS08
封装:
SOD-80 MiniMELF
描述:
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD80
库存 : 14750
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 1 V
Series Automotive, AEC-Q101, TZM
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Power - Max 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V
Mfr Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms