C&K
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.782
$14.782
10
$13.2506
$132.506
25
$12.66844
$316.711
40
$12.013225
$480.529
80
$11.576348
$926.10784
230
$10.848212
$2495.08876
440
$10.047352
$4420.83488
945
$9.01074
$8515.1493
请发送询价,我们将立即回复。

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Paddle |
| Current Rating (Amps) | 5A (AC/DC) |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 17.96mm x 10.62mm |
| Circuit | SP3T |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 7000 |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-On-Mom |
| Electrical Life | 40,000 Cycles |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Mfr | C&K |
| Features | Jumper needed to achieve triple throw |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | U213J2 |