Tripp Lite
型号:
U280-001-W2-HG
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.2V 13W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$34.2475
$34.2475
10
$29.98675
$299.8675
25
$28.69076
$717.269
50
$27.76546
$1388.273
100
$26.839875
$2683.9875
250
$25.359072
$6339.768
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Input Type | Fixed Blade |
| Applications | Medical |
| Form | Wall Mount (Class II) |
| Output Connector | USB A Receptacle |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Input Connector | NEMA 1-15P |
| Size / Dimension | 2.80" L x 1.16" W x 1.24" H (71.0mm x 29.5mm x 31.5mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 2.5A |
| Series | - |
| Power (Watts) | 13 W |
| No Load Power Consumption | - |
| Cord Length | - |
| Region Utilized | North America |
| Efficiency | - |
| Voltage - Output | 5.2V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 100 ~ 250 VAC |