Tripp Lite
型号:
U280-C02-45W-1B
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BATT CHRGR USB AUTO ADAPTER 3A
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 25°C |
| Charge Current - Max | 3A |
| Termination Style | USB A Receptacle, USB C Receptacle |
| Number of Cells | 2 |
| Approval Agency | CE, FCC |
| Battery Cell Size | - |
| Size / Dimension | - |
| Mounting Type | Auto Socket |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | - |
| Voltage - Nominal | - |
| Type | USB Auto Adapter |
| Charge Time | - |
| Power - Max | 45W |
| Battery Chemistry | Mobile Devices |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 12V |