Texas Instruments
型号:
UA78M33IKVURG3
封装:
TO-252-3
批次:
-
描述:
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.817
$0.817
10
$0.71535
$7.1535
25
$0.67184
$16.796
100
$0.548435
$54.8435
250
$0.50939
$127.3475
500
$0.433523
$216.7615
1000
$0.346807
$346.807
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Fixed |
| PSRR | 80dB (120Hz) |
| Voltage - Input (Max) | 25V |
| Number of Regulators | 1 |
| Current - Output | 500mA |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-252-3 |
| Series | - |
| Control Features | - |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 2V @ 350mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | UA78M33 |