UAL10-0R5F8
Riedon
型号:
UAL10-0R5F8
品牌:
Riedon
描述:
RES CHAS MNT 0.5 OHM 1% 10W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.417" (10.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm)
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 500 mOhms
Series UAL
Power (Watts) 10W