Riedon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.7405
$4.7405
10
$4.2845
$42.845
25
$3.9197
$97.9925
50
$3.6461
$182.305
100
$3.19029
$319.029
250
$2.734556
$683.639
500
$2.506689
$1253.3445
1000
$2.297043
$2297.043
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 275°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | 0.575" (14.60mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±20ppm/°C |
| Size / Dimension | 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Flanges |
| Resistance | 1.5 kOhms |
| Series | UAL |
| Power (Watts) | 25W |
| Package / Case | Axial, Box |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Mfr | Riedon |
| Features | Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Solder Lugs |