Riedon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.3985
$4.3985
10
$3.97765
$39.7765
25
$3.63888
$90.972
50
$3.38504
$169.252
100
$2.962005
$296.2005
250
$2.538856
$634.714
500
$2.327272
$1163.636
1000
$2.132626
$2132.626
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 275°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Flanges |
| Resistance | 500 mOhms |
| Series | UAL |
| Power (Watts) | 7.5W |
| Package / Case | Axial, Box |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Mfr | Riedon |
| Features | Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Solder Lugs |