UB3C-27RF8
Riedon
型号:
UB3C-27RF8
品牌:
Riedon
封装:
Axial
描述:
RES 27 OHM 1% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 27 Ohms
Series UB
Power (Watts) 3W