UBM-22.0M-01
Essentra Components
型号:
UBM-22.0M-01
描述:
BRD SPT EDGE HOLD SNAP LOCK 22MM
库存 : 2992
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Support Panel Thickness 0.060" ~ 0.090" (1.50mm ~ 2.30mm)
Material Nylon
Mounting Type Snap Lock
Product Status Active
Series Richco, UBM
Mounting Hole Diameter 0.187" (4.75mm) 3/16"
Between Board Height 0.866" (22.00mm)
Length - Overall 1.228" (31.20mm)
Mounting Panel Thickness 0.039" ~ 0.090" (1.00mm ~ 2.30mm)