KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.382
$3.382
10
$3.021
$30.21
50
$2.59806
$129.903
100
$2.23554
$223.554
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Composition | Thin Film |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Resistance | 25 Ohms |
| Series | UBR |
| Power (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |