Texas Instruments
型号:
UC2638DW
封装:
20-SOIC
批次:
-
描述:
IC MOTOR DRIVER 10V-36V 20SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.5165
$10.5165
10
$9.49905
$94.9905
25
$9.05768
$226.442
100
$7.86467
$786.467
250
$7.511156
$1877.789
500
$6.848417
$3424.2085
1000
$5.964756
$5964.756
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | - |
| Output Configuration | Pre-Driver - Half Bridge (2) |
| Voltage - Load | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Motor Type - Stepper | - |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | - |
| Function | Controller - Commutation, Direction Management |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Technology | - |
| Voltage - Supply | 10V ~ 36V |
| Step Resolution | - |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Interface | Parallel |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | UC2638 |