Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.748
$1.748
10
$1.38225
$13.8225
50
$1.19833
$59.9165
100
$1.03702
$103.702
500
$0.783503
$391.7515
1000
$0.691324
$691.324
2500
$0.64523
$1613.075
5000
$0.622193
$3110.965
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.846" (21.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 300 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 12000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UCA |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 600 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 22 µF |
| Package | Bulk |