Unitrode
型号:
UCC28050P
品牌:
封装:
8-PDIP
批次:
-
描述:
UCC28050 TRANSITION MODE PFC CON
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Mode | Discontinuous (Transition) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Frequency - Switching | 200kHz |
| Voltage - Supply | 15.4V ~ 18V |
| Mfr | Unitrode |
| Package | Bulk |
| Current - Startup | 75 µA |
| Base Product Number | UCC28050 |