Texas Instruments
型号:
UCC2809DTR-1
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.04
$3.04
10
$2.7303
$27.303
25
$2.58096
$64.524
100
$2.236775
$223.6775
250
$2.122072
$530.518
500
$1.904142
$952.071
1000
$1.605899
$1605.899
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Topology | Boost, Flyback, Forward |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown | - |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | No |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Control Features | Frequency Control, Soft Start |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Voltage - Start Up | 10 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Duty Cycle | 70% |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Isolation | Isolated |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8V ~ 19V |
| Base Product Number | UCC2809 |