Texas Instruments
型号:
UCC28610EVM-474
封装:
-
批次:
-
描述:
EVAL MODULE FOR UCC28610-474
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$112.86
$112.86
请发送询价,我们将立即回复。

| Main Purpose | AC/DC, Primary Side |
| Current - Output | 2.1A |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 25 W |
| Series | - |
| Regulator Topology | Flyback |
| Frequency - Switching | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 12V |
| Outputs and Type | 1, Isolated |
| Mfr | Texas Instruments |
| Utilized IC / Part | UCC28610 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 85 ~ 265 VAC |
| Base Product Number | UCC28610 |