Texas Instruments
型号:
UCC3809DTR-1
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.603
$2.603
10
$2.33795
$23.3795
25
$2.20552
$55.138
100
$1.87929
$187.929
250
$1.764568
$441.142
500
$1.543997
$771.9985
1000
$1.279308
$1279.308
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Topology | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown | - |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | No |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Control Features | Frequency Control, Soft Start |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Voltage - Start Up | 15 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Duty Cycle | 70% |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Isolation | Isolated |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8V ~ 19V |
| Base Product Number | UCC3809 |