Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.337
$2.337
10
$1.8886
$18.886
50
$1.64825
$82.4125
100
$1.442195
$144.2195
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.043" (26.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.183 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UCS |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.365 A @ 100 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 220 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |