UCZ1V681MNQ1MS
Nichicon
型号:
UCZ1V681MNQ1MS
品牌:
Nichicon
描述:
CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
库存 : 20
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.571" (14.50mm)
Surface Mount Land Size 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100kHz
Series UCZ
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 100 kHz
Mfr Nichicon
Capacitance 680 µF