UDB1H3R3MPM1TD
Nichicon
型号:
UDB1H3R3MPM1TD
品牌:
Nichicon
描述:
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Bi-Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications Audio
Height - Seated (Max) 0.669" (17.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series UDB
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 400 mA @ 6 kHz
Mfr Nichicon
Capacitance 3.3 µF