UGV1E221MP26311U
Chinsan (Elite)
型号:
UGV1E221MP26311U
描述:
CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.492" (12.50mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm
Series UGV
Type Polymer
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 2.6 A @ 100 kHz
Mfr Chinsan (Elite)
Capacitance 220 µF