Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.453
$5.453
10
$4.85165
$48.5165
50
$4.24479
$212.2395
100
$3.88094
$388.094
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | 2.028" (51.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.5 A @ 120 Hz |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UKT |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.875 A @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 6800 µF |
| Package | Bulk |