UKZ1E101MPM1TD
Nichicon
型号:
UKZ1E101MPM1TD
品牌:
Nichicon
描述:
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
库存 : 5530
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications Audio
Height - Seated (Max) 0.689" (17.50mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Last Time Buy
Ratings -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series UKZ
Package / Case Radial, Can
Mfr Nichicon
Capacitance 100 µF