Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.646
$0.646
10
$0.45315
$4.5315
50
$0.34276
$17.138
100
$0.298585
$29.8585
500
$0.221198
$110.599
1000
$0.188014
$188.014
2500
$0.176947
$442.3675
5000
$0.165889
$829.445
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UKZ |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 47 µF |
| Package | Bulk |