FIBOX Enclosures
型号:
UL PC 150/150 HT
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX PLAS GRY/CLR 7.1"L X 5.1"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$61.8165
$61.8165
5
$58.1837
$290.9185
10
$56.3654
$563.654
25
$54.54748
$1363.687
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 36.2in² (234cm²) |
| Color | Gray, Clear Cover/Door |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Size / Dimension | 7.100" L x 5.100" W (180.34mm x 129.54mm) |
| Material Flammability Rating | UL 746C 5" |
| Product Status | Active |
| Ratings | IP66, IP67, UL 508 |
| Thickness | - |
| Design | Cover Included |
| Series | - |
| Container Type | Box |
| Mfr | FIBOX Enclosures |
| Features | - |
| Height | 5.900" (149.86mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | UL PC 150 |