ULV2E150MNL1GS
Nichicon
型号:
ULV2E150MNL1GS
品牌:
Nichicon
描述:
CAP ALUM 15UF 20% 250V SMD
库存 : 2081
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series ULV
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 10 kHz
Mfr Nichicon
Capacitance 15 µF